Вісім запитань до...

Мелані Бакгаузен, спеціалісту в галузі туризму

Що не можна в жодному разі проґавити, коли вперше відвідуєш Гослар?

Багатоманітність нашої Світової спадщини, що складається з чудесного старого міста з вузькими затишними вуличками, музейної шахти «Раммельсберг» і Водозабірної системи Верхнього Гарцу посеред живописного природного ландшафту.

Що подобається тут понад усе?

Чудово збереглися фахверкові будиночки з розкішно оздобленими фасадами та іншими цікавими деталями, а також звивисті вулички, гуляючи якими постійно відкриваєш для себе щось нове.

Що можете по секрету порадити відвідувачам?

Краєвид, який відкривається на старе місто з оглядового майданчика на Північній вежі (Nordturm) Ринкової церкви (Marktkirche).

Що вас найбільше вразило, коли вперше тут побували?

Чудесний вид міста та багата природа, що його оточує.

В яку пору року тут найкраще?

Кожна пора має свої принади, але мені особисто найбільше подобається тут восени – найкращий час для походів та пішохідних прогулянок околицями Гослара, наприклад, аби познайомитися з тим, як функціонує Водозабірна система Верхнього Гарцу.

Що ще порадите тут подивитись?

Наприкінці року в передріздвяний час в Госларі працює не лише дуже гарний святковий ярмарок, але й влаштовують так званий «різдвяний ліс» (Weihnachtswald). Таке мало де можна побачити.

Знайомство зі Світовою спадщиною пробуджує апетит. Які місцеві страви порадите покуштувати?

Гарцський сир (Harzer Käse) з хлібом та смальцем, а до нього – цибуля з гірчицею.

Яку з пам’яток Світової спадщини ЮНЕСКО Ви самі хотіли б відвідати?

Старе місто в Регенсбургу.

Мелані Бакгаузен

народилася та виросла в Целле – невеликому місті на північний схід від Ганновера. Вивчала готельний бізнес у Швейцарії та Канаді.

У Гослар переїхала в 2010 році. З 2012-го працює в міській адміністрації, де відповідає за туристичний маркетинг та зв’язки з громадськістю.